Сучасні тенденції в виробництві

 

Сучасні тенденції виробництва та ринок продажу посідають єдину спрямованість на створення та просування якісного, безпечного для людини та навколишнього середовища продукту. На жаль, багато компаній, враховуючи вартість сировини, не можуть запропонувати таку продукцію, тому що обрана цінова політика передбачає низьку ціну.
Ні для кого не секрет, що більшість європейських та світових компаній вже багато років використовують нанотехнології, активні молекули, досягають абсолютної гіпоалергенності та біорозкладаності продукту як на брендовый товар, так і під СТМ. Зрозуміло, що дослідження та компоненти, що входять в состав миючого та чистячого засобу, накладають свій фінансовий відбиток на "ціну товару" для кінцевого споживача.

Наша компанія, ТОВ "БІОРІТМІК ЮКРЕЙН", є учасником та представником міжнародного проекту виробників побутової хімії, промислової хімії та косметики. Цей проект направлений і зобов'язує пропонувати ринку України тільки безпечні, якісні та ефективні продукти під ТМ "CLEAN PLANET". Над створенням цього продукту більше року працювали спеціалісти лабораторій, досвід і практика яких більше 60-ти років.

Найголовніше, що в результаті роботи всіх фахівців і професіоналів, на ринку України з'явився гідний, ефективний, екологічно безпечний і гіпоалергенний продукт. В рамках проекту, представленого ТОВ "БІОРІТМІК ЮКРЕЙН", українському споживачеві та торговельним організаціям пропонуються нові продукти побутової хімії ТМ "CLEAN PLANET" з широким асортиментом миючих та чистячих засобів, рідин для: миття посуду, прання білизни, прибирання будинку та офісу, стекол та дзеркал , пластика, твердих поверхонь, побутової техніки, духовок, мангалів, ванних кімнат, сантехніки та багато іншого, незамінного в повсяденному житті.