Спеціалізовані миючі засоби АКТИВНІ ПІНИ

  ДЛЯ УСУНЕННЯ КАМЕНЮ ТА ІРЖІ                      ДЛЯ МИТТЯ КУХНІ                           ДЛЯ МИТТЯ ДУШОВИХ КАБІН

 піна 1   піна 2   піна 3

ДЛЯ ЧИЩЕННЯ МАНГАЛІВ ДУХОВОК ГРИЛЯ     ДЛЯ МИТТЯ ЖИРНИХ ПОВЕРХОНЬ        ДЛЯ ЧИЩЕННЯ КИЛИМІВ ТА ДИВАНІВ

 

піна 4   піна 5   піна 6  

Активна піна CLEAN PLANET "Для усунення каменю та іржі" - професійний та високоефекивний засіб призначений для досконалого очищення керамічних поверхонь, таких як - раковини, ванни, душові піддони, унітазі, а також для миття керамічних поверхонь, скла, керамічної плитки, предметів виготовлених з нержавіючої сталі. Завдяки спеціально розробленій формулі - активна піна глибоко проникає в очищуючу поверхню, ефективно видаляючи при цьому камінь, іржу, осад від води та залишки мила. Надає стійкий блиск очищеним поверхням, не залишаючи подряпин. 

Активна піна CLEAN PLANET "Для миття кухні" - професійний та високоефекивний засіб призначений для досконалого очищення кухонних раковин, стільниць, духовок, витяжок, мікрохвильових печей та інших кухонних приладів. Завдяки спеціально розробленій формулі - активна піна глибоко проникає в очищуючу поверхню, ефективно видаляючи при цьому жир, пригорілі залишки їжі, липкий бруд. Не залишає розводів та подряпин.

Активна піна CLEAN PLANET "Для миття душових кабін" - професійний та високоефекивний засіб призначений для досконалого очищення скляних душових кабін, елементів з хрому, нержавіючої сталі і пластмаси. Завдяки спеціально розробленій формулі - активна піна глибоко проникає в очищуючу поверхню, ефективно видаляючи при цьому камінь, іржу, осад від води та залишки мила. Надає стійкий блиск очищеним поверхням, не залишаючи подряпин.

Активна піна CLEAN PLANET "Для чищення мангалів, духовок, гриля" - професійний та високоефекивний засіб призначений для досконалого очищення мангалів, духовок та гриля. Завдяки спеціально розробленій формулі - активна піна глибоко проникає в очищуючу поверхню, ефективно видаляючи при цьому бруд, нагар та сажу.  Не залишає подряпин.

Активна піна CLEAN PLANET "Для миття жирних поверхонь" - професійний та високоефекивний засіб призначений для досконалого очищення кухонних раковин, витяжок, фритюрниць та стільниць. Завдяки унікальній, спеціально розробленій формулі - активна піна глибоко проникає в очищуючу поверхню, ефективно розчиняючи та видаляючи при цьому жирні забруднення, та усуваючи неприємний запах пригорілого жиру. Не залишає розводів та подряпин.