Гелі для прання CLEAN PLANET

             ДЛЯ ТЕМНИХ РЕЧЕЙ              ДЛЯ КОЛЬОРОВИХ РЕЧЕЙ                   ДЛЯ БІЛИХ РЕЧЕЙ                      УНІВЕРСАЛЬНИЙ

   гелі 7  гелі 5  гелі 6  гелі 8

CLEAN PLANET гель для прання "Cleangel black" -  гелеподібний пральний засіб для прання чорних та темних тканин. Найефективніше діє при температурі від 30 до 90 градусів. Гель легко розчиняється у воді. Пральний засіб містить додаткові складники, що пом'якшують воду. Завдяки спеціально розробленій формулі - він ідеально підходить для прання темних тканин, перешкоджаючи знебарвленню тканин, видаляючи сірий наліт. надає речам свіжий, приємний, ненав'язливий аромат.

CLEAN PLANET гель для прання "Cleangel color" -  гелеподібний пральний засіб для прання кольорових тканин. Найефективніше діє при температурі від 30 до 90 градусів. Гель легко розчиняється у воді. Пральний засіб містить додаткові складники, що пом'якшують воду. Завдяки спеціально розробленій формулі - він ідеально підходить для прання кольорових тканин, не впливаючи на їх колір, та повністю виполоскується при будь-яких температурах. Надає речам свіжий, приємний, ненав'язливий аромат.

CLEAN PLANET гель для прання "Cleangel white" -  гелеподібний пральний засіб для прання білих тканин. Найефективніше діє при температурі від 30 до 90 градусів. Гель легко розчиняється у воді. Пральний засіб містить додаткові складники, що пом'якшують воду. Завдяки спеціально розробленій формулі - він ідеально підходить для прання білих тканин, не впливаючи на їх колір, та повністю виполоскується при будь-яких температурах. Надає речам свіжий, приємний, ненав'язливий аромат.

CLEAN PLANET гель для прання "Cleangel universal" -  гелеподібний пральний засіб для прання світлих,кольорових та темних тканин. Найефективніше діє при температурі від 30 до 90 градусів. Гель легко розчиняється у воді. Пральний засіб містить додаткові складники, що пом'якшують воду. Завдяки спеціально розробленій формулі - він ідеально підходить для прання світлих, кольорових  та темних тканин, не впливаючи на їх колір, та повністю виполоскується при будь-яких температурах. Надає речам свіжий, приємний, ненав'язливий аромат.