Про ТОВ Biorytmic Ukraine

ТОВ «Біорітмік Юкрейн» - інноваційна, молода компанія, що динамічно розвивається, заснована в 2015р.

ТОВ «Біорітмік Юкрейн» є частиною міжнародного проекту, що спеціалізується на дослідженнях, розробках і впровадженні у виробництво біотехнологій для отримання корисних для людини продуктів та явищ за допомогою біологічних агентів. Головний офіс компанії знаходиться у Львові.

За міжнародною класифікацією сфера діяльності компанії належить до так званої «білої» біотехнології, тобто промислової біотехнології, яка об'єднує виробництво біопалива, біотехнологій в харчовій, хімічній і нафтопереробній промисловості.

ТОВ «Біорітмік Юкрейн» - це широкомаштабний проект, розрахований на довгостроковий розвиток і впровадження в Україні останніх тенденцій світового ринку побутової, промислової, автомобільної хімії та косметики, а також упаковки для здорового харчування та господарчих товарів.

ТОВ "Біорітмік Юкрейн" будучи власником ТМ Clean Planet і імпортером нових високоякісних марок, незабаром займе гідне місце посеред компаній свого сегменту, приводячи з собою нові тенденції, технології, європейський підхід до якості не тільки власного продукту і марок, які імпортуються, але і до якості обслуговування і сервісу. Щоб задовільнити потреби покупців, наша компанія, разом з нашими партнерами в Європі постійно працює над вдосконаленням продукту і займається розробкою новинок.

Абсолютно всі рецептури продуктів розробляються в дослідницьких лабораторіях в тісній співпраці із зовнішніми організаціями науково-дослідного сегмента і з врахуванням специфіки природних умов кожного регіону України, в т.ч. з урахуванням жорсткості води. Для ринку України були спеціально створені нові формули і вдосконалені базові прототипи продуктів. Крім того, більшість продукту власної  ТМ Clean Planet збагачені різними рецептурами вітамінних комплексів і рослинними екстрактами.

Виробництва по побутовій, промисловій, автомобільній хімії знаходяться в різних куточках ЕС. Більшість з них мають багаторічну історію  - працюють вже понад 70 років. Завдяки регулярним інвестиціям у власну інфраструктуру компанії зберігають високу якість своєї продукції і невпинно розвивають свою пропозицію. Пропонований  асортимент високо цінується як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Кращим підтвердженням цього є зростаючий експорт продукції в країни Європейського Союзу і Східної Європи.

Виробництва по виготовленню  алюмінієвої фольги,  папіру для сніданку, пакетів для сніданку та інших господарчіх товарів   працюють на ринку упаковки харчових продуктів з 1994 року. Спеціалісти фабрик багато років працювали над придбанням і підтримкою довіри своїх Клієнтів. Фахівці на виробництві  постійно прагнуть поліпшити свій продукт - вони знають, наскільки важлива якість упаковки в  здоровому харчуванні . Ось чому багато сімей і в Польщі, а тепер вже і в Україні вибирають ці продукти.

 

Бытовая химия TM Clean Planet ООО Биоритмик Юкрейн (представлена в 3 сериях: баланс, стандарт, эксперт):Гели и гель-капсулы («2 в 1», «3 в 1», «5 в 1») для стирки всех типов ткани, Кондиционеры - ополаскиватели для белья Clean Planet ,Средства для мытья и чистки посуды Clean Planet,Молочко для чистки керамических и кухонных поверхностей Clean Planet, Универсальные моющие средства (для всех твердых поверхностей) Clean Planet, Активные пены:для чистки ковров и диванов;для мытья душевых кабин Clean Planet;для чистки духовок, мангалов, гриля, сковородок;от пригоревшего жира;для чистки и мытья всех типов кухонных поверхностей (пластик, дерево, ламинат, керамика) Clean Planet;от ржавчины и камня Clean Planet, Очиститель для стекол и зеркал Clean Planet, WC гель (для всех санитарно-технических поверхностей) Clean Planet,Жидкое мыло (для рук),Гели для душа Clean Planet, Моющие средства для пола (паркет, ламинат, МДФ - панели) Clean Planet.Купить оптом, Украина, Львов, Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Николаев, Винница, Полтава, Чернигов, Сумы,Хмельницкий,Ивано-франковск, Тернополь.